Baltijos biuras – tai projektų valdymo bendrovė, įkurta 2000 metais, teikianti savo klientams nekilnojamojo turto projektų vystymo, strategijos kūrimo, trumpalaikio ir ilgalaikio projektų valdymo ir koordinavimo paslaugas.

Kadangi kiekvienas projektas yra individualus ir nepakartojamas, mes stengiamės įsigilinti ir suprasti kiekvieno Užsakovo poreikius ir lūkesčius, bei pasiūlyti patį efektyviausią ir pelningiausią sprendimą.
Baltijos biuras subūrė praktikų komandą su didesne nei 10 metų verslo organizavimo, projektų valdymo, statybos ir inžineringo vykdymo patirtimi. Todėl vykdydama ir valdydama projektus, Baltijos biuro komanda remiasi ne tik teorinėmis žiniomis, bendru teisininkų ir finansų specialistų darbu, bet ir sukaupta praktine patirtimi, kas šiuos metu yra ypatingai svarbu.

Mes siekiame kiekvienam Užsakovui pasiūlyti išbaigtą ir rezultatyvų sprendimą. Dirbdami kartu su užsakovu mes ne tik vykdome projektų valdymą, bet ir perduodame savo žinias bei įgūdžius, taip sukurdami papildomą vertę, kuri išlieka pasibaigus projektui.
Mūsų tikslas – dirbti Jūsų sėkmės labui!

Su pagarba
Direktorius Darius Pakačimas